На стінах зруйнованих росіянами будинків у Бородянці з’явилися портрети

Французький стріт-арт художник Крістіан Гемі, відомий також як C215 створив стінопис на стінах зруйнованих росіянами будинків у Бородянці з’явилися портрети Лесі Українки, художниці-модельєрки Любові Панченко та літньої пари.

Фото: Telegram| Tkachenko.UA

Про це у своєму офіційному Telegram повідомив Міністр культури України Олександр Ткаченко.

Фото: Telegram| Tkachenko.UA

Вперше він приїхав до нас в березні 2022 року. З того часу він створив стільки вуличних робіт, що перестав їх рахувати. Звичайно, всі на тему війни в Україні та символів нашого спротиву. Впевнений, ви бачили багато його робіт по Києву, області, Львову та інших містах.

Зустрівся з ним сьогодні, подякував за те, що привертає увагу до України. Крістіан мріє потрапити в Бахмут та намалювати там портрети наших загиблих героїв.
Останню свою роботу от щойно він створив в центрі Києва. Презентація буде ближчим часом. А в Бородянці на розвалинах вчора з’явився портрет Лесі Українки і не тільки.

Домовились про фотовиставку його робіт у нас в Музеї Війни з тими творами, які вже експонувались в Раді Європи, та новоствореними”, – написав Ткаченко.

Фото: Telegram| Tkachenko.UA

Саме Крістіан Гемі на початку березня 2022 року, коли світ разом з українцями переживав шок першого місяця широкомасштабного вторгнення Росії, намалював стінопис у Парижі з маленькою українкою.

Пізніше він приїхав до України та створив серію стінописів створив мурали у столиці та під Києвом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *