“Я чекаю на тебе”: у Києві відкрили вуличну виставку малюнків дітей з родин військовополонених

10 квітня в Києві на Софійській площі відкрили вуличну виставку малюнків дітей з родин полонених і зниклих українців.

Про це пише “Дзеркало тижня”.

Зазначається, що ініціювали подію ГО “Вояцький Визвіл” разом із Національним музеєм Революції Гідності.

Назву виставки “Я чекаю на тебе…” діти у своїх роботах змінили та конкретизували, додаючи слова “тату”, “мамо”, “братику”, “сестричко”, “дідусю”, адже малювали вони з думкою про найрідніших людей, на яких чекають вдома.

Фото: Василь Артюшенко, ZN.UA

Мистецька акція, організована родинами бранців країни-агресора, покликана привернути увагу до тих, хто й досі залишається в російському полоні та чекає обміну. За даними ГО “Вояцький Визвіл”, понад 10 000 українських військовослужбовців перебувають у російському полоні”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Василь Артюшенко, ZN.UA

Музей Майдану без вагань долучився до створення цього проєкту. Адже полонені та зниклі безвісти – це ще один спільний біль українців. У ці важкі часи, об’єднуючись, ми стаємо опорою та підтримкою для родин наших воїнів, їхнім голосом”, –  зазначила Ольга Савенок, завідувачка просвітницько-організаційного відділу Національного музею Революції Гідності.

Також учасники виставки намалювали спільну картину — на великому аркуші паперу, де кожен мав змогу зобразити й написати щось, або просто поставити відбиток руки. Малюнки планують експонувати й на виставках в інших містах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *