Представниця МВС України Ольга Перунова взяла участь в роботі Комісії ООН зі становища жінок

Щорічно в березні в штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку відбувається один із важливих заходів у сфері захисту та просування прав жінок – засідання Комісії зі становища жінок.

Цьогоріч участь у складі делегації Уряду України до 67-ї сесії Комісії взяла заступниця начальника Управління моніторингу дотримання прав людини – керівниця відділу з питань дотримання гендерної рівності МВС України Ольга Перунова, фактично представляючи в урядовій делегації жінок всього сектора безпеки та оборони України.

Фото: mvs.gov.ua

Про це пише Портал Міністерства Внутрішніх Справ України.

Зазначається, що темою цьогорічної сесії стало “Сприяння інклюзивним інноваціям і технологічним змінам для розширення можливостей жінок і дівчат і створення безпечніших цифрових просторів”.

На разі це наймасштабніша Комісія ООН зі становища жінок за всю історію. У події взяли участь 8000 учасників з різних країн світу. Також передбачається проведення 180 офіційних та 700 паралельних заходів.

В ході роботи Комісії представниця МВС України долучилася до низки заходів щодо:

  • пріоритетного значення для України курсу на європейську інтеграцію та впровадження гендерної рівності;
  • підвищення обізнаності про нові глобальні стандарти системи соціального захисту;
  • забезпечення ґендерної рівності та умов для використання потенціалу ООН у контексті розширення прав та можливостей жінок у суспільному житті;
  • та ліквідації насильства щодо жінок в українському суспільстві.

Ольга Перунова взяла участь в офіційних зустрічах з керівницею Офісу Держсекретаря США з глобальних питань жінок Катріною Фотоват та Уповноваженою з прав людини Чехії Кларою Лауренчиковою, в сесії щодо протидії сексуальному насильству в Україні в умовах війни, ініційованій українським Урядом, в обговоренні стану реалізації Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» та відновлення України у постконфліктний період. А також стала учасницею круглого столу на тему «Доповідь України про стан українських жінок, їх мир та безпека 2022-2023 роки».

На цих заходах були присутні й представники української діаспори в США, що зі свого боку робитимуть усе, аби про біль України знав увесь світ“, – поділилася Ольга.

Результатом роботи 67-сесії Комісії зі становища жінок стануть висновки, узгоджені усіма державами-членами ООН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *