Поранену на фронті вівчарку врятував український прикордонник 

Український прикордонник врятував вівчарку, яку поранило на фронті на Донеччині.

Про це повідомили в Державній прикордонній службі.

Зазначається, що німецька вівчарка пришла на позиції до прикордонників на Донеччині, коли воїни лиш почали їх облаштовувати. Вони прихистили пухнасту, дбали про неї та ділилися своїми пайками. Але справжнім та вірним другом вона стала для прикордонника Олега. Чоловік обрав для неї кличку Джесіка, на яку чотирилапа подружка одразу стала відзиватись.

Разом із Джесікою несли службу на позиціях. Завжди була поруч. Вона дуже вдячна і розумна собака.Попереджала про небезпеку і ховалася разом з бійцями під час обстрілів” – розповів прикордонник Олег. 

Одного разу прикордонники та Джесіка потрапили під щільний обстріл. Бійці встигли потрапити у безпечне місце, а собака, на жаль, через дим та вогонь втратила орієнтир. Поранена вона приповзла до укриття. Джесіка отримала осколкові поранення голови, шиї та лап. Олег самотужки її лікував.

Згодом чоловіку вдалося вивезти чотирилапу, й тепер вона у безпеці. Сьогодні дівчинка в хорошій формі, почувається чудово. Джесіка стала членом родини прикордонника.

Відео: YouTube| Державна прикордонна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *