Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав міжнародний ордер на арешт путіна а також уповноваженої з прав дитини марії львової-бєлової

Міжнародний кримінальний суд у Гаазі видав міжнародні ордери на арешт президента росії володимира путіна, а також уповноваженої з прав дитини марії львової-бєлової. Вони є підозрюваними у незаконному примусовому переміщенні українських дітей.

Про це повідомили на сайті суду.

Сьогодні, 17 березня 2023 року, Палата попереднього провадження ІІ Міжнародного кримінального суду («МКС» або «Суд») видала ордери на арешт двох осіб у контексті ситуації в Україні: пана Володимира Володимировича Путіна та пані Марії Олексіївни Львової-Бєлової” – йдеться в повідомленні.

Також про видання ордера на арешт путіна проінформували в Офісі Генерального прокурора.

“Це означає, що за межами росії путіна мають заарештувати та передати до суду. А світові лідери тричі думатимуть, перш ніж тиснути йому руку або сідати з ним за стіл переговорів. Світ отримав сигнал, що російський режим є злочинним і його керівництво та поплічники будуть притягнуті до відповідальності”, – зазначили в повідомленні.

За словами Костіна, щодо насильницької депортації дітей, Офіс Генерального прокурора передав МКС понад 40 томів матеріалів — більше 1000 сторінок. Загалом у провадженнях, в яких Офіс Генпрокурора здійснює процесуальне керівництво, зафіксовано депортацію понад 16 тисяч дітей з Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей. Але реальна цифра може бути значно більшою.

Читайте також. В Україні заочно судитимуть Януковича та його охоронця за підбурювання до дезертирства

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *