Україна стане почесною гостею Міжнародного книжкового ярмарку у Варшаві

На Міжнародному книжковому ярмарку у Варшаві Україна представить розлогу програму заходів за участі українських авторів та видавців і матиме національний стенд площею понад 200 кв. м.

Про це проінформували на офіційному сайті ярмарку.

Для нас велика честь прийняти роль Почесного гостя від партнерів з України. Даючи голос Україні сьогодні – точно більше, ніж будь-коли – ми бачимо роль, яку відіграє література у формуванні вічних цінностей, таких як свобода, гідність, честь, мужність чи почуття спільності та солідарності. Ми в цьому впевнені Міжнародний книжковий ярмарок у Варшаві стане місцем популяризації української літератури та культури серед польської та міжнародної аудиторії, а також задовольнить потребу контакту з рідною літературою серед української громади в Польщі. Сподіваємося, що проєкт  «Україна – почесний гість ICTY 2023», який є ключовим елементом програми цьогорічного Ярмарку, значно розширить коло поціновувачів української літератури, а польські та українські видавці та автори налагодять багато цікавих контактів. для майбутньої співпраці, – каже Яцек Орил, директор Міжнародного книжкового ярмарку у Варшаві.

Міжнародний книжковий ярмарок у Варшаві – провідна подія видавничої галузі Польщі, яка є продовженням Варшавського книжкового ярмарку. У ній бере участь міжнародна група експонентів і творців: письменники, перекладачі та ілюстратори. Ярмарок супроводжує багатопланова програма для любителів літератури: фестивалі, тематичні зони та галузеві заходи. Співпраця з відомими партнерами: інституціями та медіа, вільний вхід із трансляцією обраних подій у соціальних мережах та багатотисячна аудиторія – інші переваги заходу.

Міжнародний книжковий ярмарок у Варшаві відбудеться 25-28 травня 2023 року в Палаці культури й науки у Варшаві та на Plac Defilad. Вхід на всі заходи ярмарку вільний, а окремі зустрічі транслюватимуться в соціальних мережах організатора.

Читайте також. 365 книг українських письменників потрапили під заборону у так званій “лнр” (список)

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *