В Україні запустили онлайн-платформу для тестування та вивчення англійської

В Україні з’явилась Національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою.

9 лютого Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство освіти та науки України та Асоціація інноваційної та цифрової освіти презентували Національну екосистему вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою для українців, в рамках Дорожньої Карти впровадження англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні.

Про це повідомили на сайті Міністерства культури та інформаційної політики.

“Наше Міністерство спільно з колегами з інших відомств, народними депутатами, громадськістю розробило проєкт закону про функціонування англійської як мови міжнародного спілкування. Власне про сам законопроєкт ми розкажемо окремо, адже це окрема подія. Загальна мета цієї програми і цього закону – підвищити рівень знання англійської мови, зробити її більш вживаною в Україні і, фактично, другою нормальною мовою спілкування, як є в інших європейських країнах. Сьогодні ми раді зробити тізер великої програми, в якій брало участь МОН, стосовно додатку, який заодно є і маркетплейсом, для того, щоб легше долучитися до вивчення, тестування рівня знання вивчення англійської мови”, – розповів міністр культури та інформаційної політики України, Олександр Ткаченко.

Зазначається, що національна екосистема вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою – це безкоштовний та доступний 24/7 всім українцям ресурс.

Екосистема складається з трьох кроків:

  • визначення рівня володіння англійською мовою,
  • маркет-плейс сервісів навчання англійської мови,
  • опанування англійської мови за допомогою наймасовішого освітнього онлайн проєкту України “Lingva.Skills”.

“Наразі нікому не потрібно доводити практичне значення знання англійської мови. Міністерство освіти і науки сконцентровує свої зусилля на навчанні вчителів. Бо вчитель, який володітиме англійською мовою на високому рівні, зможе ці знання передавати своїм учням. Тому ми розробляємо курси для підвищення рівня вчителів в першу чергу”, – зазначив Євген Баженков, Директор ДНУ “Інститут модернізації змісту освіти”.

Відео: YouTube| Media Center Ukraine – Ukrinform| Презентація Національної екосистеми вивчення та тестування рівня володіння англійською мовою

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *