У США, врятували голуба, якого пофарбували в яскраво-рожевий колір для вечірки з нагоди виявлення статі майбутньої дитини

Молодого королівського голуба знайшли в парку Медісон-сквер на Манхеттені з ознаками недоїдання. Його врятували та доставили на лікування до Фонду диких птахів.

Про це повідомляє ВВС.

Зазначається, що некомерційна група реабілітації та освіти дикої природи заявила, що вважає, що голуба пофарбували навмисно.

Переклад українською:

“Голуби бувають різних кольорів, але рожевий не є одним із них. Цього королівського голуба навмисно пофарбували та випустили. Будучи домашнім птахом, який не може знаходити їжу в дикій природі, добре літати чи рятуватися від хижаків, цій бідній дитині було досить погано, перш ніж її пофарбували”, – заявили у Фонді диких птахів.

Зазначається, що голуба  уже купали кілька разів, щоб видалити фарбу, і сподіваються, що птах скине своє пір’я та відростить його до початкового кольору.

Далі вони додали, що домашніх птахів ні в якому разі не можна випускати на волю: вони помруть або від голоду, або від хижаків.

Також Фонд наголосив, що якщо ви знайшли білого голуба або будь-якого незвичайного кольору, особливо того, хто виглядає наляканим і втраченим, йому потрібна допомога.

Група каже, що щороку вона реабілітує понад 7500 хворих, поранених або осиротілих тварин, перш ніж відпустити їх назад у Нью-Йорк.

2 коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *