росію не запросили на Мюнхенську конференцію з безпеки

Представників уряду росії не запросили на Мюнхенську міжнародну безпекову конференцію. У середу, 1 лютого, про це заявив голова конференції Крістоф Хойсген в інтерв’ю журналістам.

Про це пише DW.

Зазначається, що Крістоф Хойсген пояснив таке рішення небажанням надавати трибуну авторитетного міжнародного безпекового форуму для пропаганди президента рф володимира путіна.

“Висловлювання, які ми щодня чуємо з Кремля, не дозволяють зробити висновок, що Росія хоча б на йоту відступить від того, що Путін проголосив метою війни, а саме, руйнування України”, – пояснив Хойсген.

За його словами, замість урядовців від росії запрошено представників громадянського суспільства та опозиції, у тому числі колишнього чемпіона світу з шахів Гарі Каспарова та опального олігарха Михайла Ходорковського.

“Путін ясно заявив, що він зрештою прагне відтворення Радянського Союзу. Якщо російський президент досягне успіху в Україні, то він врешті-решт вторгнеться і в країни Балтії. Оскільки дані країни є членами НАТО, це безпосередньо торкнеться Німеччини, будуть задіяні союзницькі зобов’язання. Цьому потрібно запобігти тому Україні потрібно надавати допомогу”, – зазначив Крістоф Хойсген.

Міжнародна Мюнхенська конференція з безпеки почнеться у Німеччині 17 лютого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *