Латвія не пустить в країну росіян, які тікатимуть від мобілізації


Латвія не пустить до країни росіян, які тікатимуть від мобілізації

Про це заявив Міністр внутрішніх справ Латвії, зазначивши що у його країни є конкретний, якщо у росії оголосять нову хвилю мобілізації та громадяни росії намагатимуться тікати.

Про це проінформували у виданні NRA.

“Прикордонна зона Латвії з Росією наразі певною мірою вільна від інцидентів. Випадки є, але вони контрольовані, тому важко обґрунтувати, чому на російському кордоні ввели режим надзвичайної ситуації”, – зазначив політик.

Однак, на білоруському кордоні ситуація гірша.

Дуже рідко бувають ранки, коли в графі спроби незаконного перетину кордону стоїть нуль. Швидше за все, так і буде, поки Олександр Лукашенко перебуває там при владі. І не можна сказати, що Росія непричетна до цих інцидентів. Тому, що зараз видно, що люди, які намагаються перетнути кордон із Латвією, летять до Мінська з Москви, а потім уже прямують до кордону”, — сказав міністр.

Також він додав, що останнім часом Міністерству внутрішніх справ довелося активніше боротися з білоруською дезінформацією, зокрема в додатку Telegram. Наприклад, сцени зі стежками в снігу, де начебто латвійські прикордонники ходили по Білорусі, везли людей і віддавали їх “бідним білорусам”.

«З цим ми маємо справу, і довірливих теж вистачає, які потім пишуть листи, що латвійські прикордонники справді цим займаються. В умовах надзвичайної ситуації моя відповідь неурядовому сектору – покластися на нас. Це моє чесне слово, і це також обговорювалося з прикордонниками, тобто якщо є діти, жінки, якщо хтось хворіє, то його приймають і везуть в Муценіекі» – сказав міністр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *