29 грудня – День інформаційно-медійних структур МО та ЗСУ

Щороку року, 29 грудня, Україна відзначає день інформаційно-медійних структур Міністерства оборони та Збройних Сил України.

Подію започаткували 27 грудня 2010 року. День інформаційно-медійних структур МО та ЗСУ впроваджений задля підвищення престижу професії, а також як день подяки за віддану та професіональну діяльність робітників цієї сфери.

Державні службовці, офіцери та працівники інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України відрізняются високим професіоналізмом і відданістю своїй професії, вони постійно перебувають у готовності принести максимальну користь не тільки Збройним Силам України, а й державі в цілому.

Військові журналісти нерідко ризикують власним життям задля того, аби правдиво та швидко поінформувати суспільство щодо подій у фронтових зонах. Крім того, вони розповідають широким масам про буденне життя війська, про його проблеми й задачі. Військовий журналіст – це посередник між народом і армією, який утримує довіру суспільства до військових.

Julia News також приєднується до привітань на адресу всіх працівників інформаційно-медійних структур Міністерства оборони України та Збройних Сил України. А ще хочемо щиро подякувати за їх плідну працю. Бажаємо їм гідно виконувати свої професійні обов’язки, мати міцне здоров’я і надійні сімейні тили!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *