У новорчіну ніч коменданську годину НЕ скасовуватимуть

Попри жахливу війну українці не падають духом та готуються до свят, але не варто забувати, що святкування Нового року – це не привід нехтувати правилами та наражати себе на небезпеку.

Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, з 24 лютого, по всій території України введенно команданську годину, яку не скасовуватимуть.

Про це в ефірі національного телемарафону повідомила речниця голови Національної поліції України Мар’яна Рева:

Люди повинні розуміти, що незалежно від того, який день у нас – святковий чи несвятковий – є певні вимоги коменданської години. Поліцейські перевірятимуть осіб, перевірятимуть їх документи, доставлятимутьдо підрозділів поліції для встановлення особи чи перевірки документів”.

Також вона підкресила, що ті хто, хто порушуватимуть коменданську годину, будуть притягнуті до відповідальності і нагадала, що піротехнічні засоби та їх реалізація практично на всій території України прямозаборонені і поліція реагуватиме на такі випадки.

Як коменданська година діятиме в новорічну ніч у різних областях:

з 23:00 – 5:00 – Харківська, Івано-Франківська, Запорізька, Одеська, Полтавська, Тернопільська, Черкаська, Криворізька, Київ та Київська область

з 00:00 – 5:00 – Львівська, Дніпропетровська, Рівненська, Вінницька, Волинська, Житомирська, Миколаївська, Хмельницька та Чернівецька області.

з 23:00 – 4:00 – Чернігівська та Сумська області.

з 21:00 – 5:00 – Донецька та Луганська області

Закарпаття коменданської години немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *