Окупанти хочуть відкрити центр “перепідготовки вчителів” у Запорізькій області

На тимчасово-окупованих територіях Запорізької області у загарбників виник дефіцит у педагогах. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Окупати і далі продовжуть русифікувати українців на тимчасово-окупованих територіях, але на разі у них виник дефіцит педагогів. Більшість українців відмовляються працювати на ворога, тому росіяни почали завозити “вчителів” із росії, які мають русифікувати українських дітей. Та і тут як виявилося є проблеми. Російські педагоги не хочуть залишатися і працювати в Україні на постійній основі, а лише розглядають можливість підзаробити, бо не впевнені в подальшій принадлежності регіонів до рф.

Так, росіни мають на меті створити “педагогічні виші” на тимчасово-окупованих територіях, щоб у швидкому темпі підготувати “нових педагогів”. Перший такий заклад хочуть відкрити у Бердянську. За планом занарбників там мають пройти “перепідготовку” діючі вчителі історії та російської мови. Пріритет ворога чітко показує, що вони хочуть русифікувати учнів виченням “правильної історії” та мови.

У ЦНС закликали мештанців тимчасово-окупованих територій не віддавати учнів в осередки російської пропаганди та зауважили, що російська освіта – це шлях внікуди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *