🙅‍♂️🙅‍♂️🙅‍♂️ Так, одразу. Ніякі «демографічні» податки ніхто вводити не збирається. Ніколи не буде.

🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Сприймайте просто як чергову д****ну ідею трусковецької школи економіки.

P.S. Як вони ще і сюди з Мінекономіки і ОП кешбек «Зроблено в Україні» не додумались причепити я прям дивуюсь)
😁597👍94😱17👏1