Кум Путіна з росії хоче судитися з Зеленським через санкції

Народний депутат проросійської партії «Опозиційна платформа — За життя», кум президента країни-агресорки Путіна Віктор Медведчук намагається скасувати санкції, які проти нього запровадила Рада нацбезпеки і оборони України.

Відповідний позов 29 грудня надійшов до Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду. Медвидчук судиться з з президентом Володимиром Зеленським. Він має намір добитися, щоб суд визнав протиправним та скасував окремі положення указу президента від 19 жовтня 2022 року №726.

Фото: Позов Медведчука/Cкріншот

Цим документом було введено в дію рішення Ради національної безпеки і оборони «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Персональні санкції проти Медведчука уже застосовували 5 разів. Це і блокування активів, і запобігання виведенню капіталів за межі України, і заборона надавати кредити та здійснювати кредитування через купівлю цінних паперів, і припинення видачі дозволів, ліцензій на ввезення в Україну з іноземної держави чи вивезення з України валютних цінностей тощо.

Окрім того, 20 липня Феміда залишила без розгляду позовну заяву Віктора Медведчука до президента України Володимира Зеленського у справі щодо скасування президентського указу про застосування санкцій. Він хотів через суд визнати протиправним і скасувати Указ «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 19 лютого 2021 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». Згідно з цим документом, до Медведчука на три роки.

Додамо, що 19 грудня дружина Медведчука – Оксана Марченко також подала позов до Верховного суду, теж з метою скасування санкції.

Ймовірний поспіх Оксани Марченко з оскарженням указу Зеленського продиктований активізацією Міністерства юстиції, яке через суди стягує активи підсанкційних осіб у дохід держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *