Україна повернула з російського полону 50 захисників.

Відбувся ще один обмін полоненими, внаслідок якого звільнили ще 50 українських військових. Про це повідомив Очільник ОП Андрій Єрмак у своєму Telegram. “Черговий вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці із ЗСУ, ТрО, НГУ, ДПСУ, ВМС,…














