На Одещині через негоду школи тимчасово перевели на дистанційне навчання

Через погіршення погоди в Одеській області у вівторок та середу, 9-10 січня, навчання в усіх закладах освіти відбуватиметься в дистанційному форматі. Про це повідомив в офіційному Telegram очільник Одеської ОВА Олег Кіпер. Він також підписав відповідне розпорядження. “Шановні освітяни, учні…









