Консул відвідав українців у таборі для біженців в грецькому місті Серрес

Консул України в Салоніках Євген Шквира відвідав табір для біженців в місті Серрес, де наразі перебуває сорок три тимчасово переміщених громадянина України, частина з яких прибула до Греції нещодавно у зв’язку із посиленням російських ракетних і дронових атак.

Про це проінформувало в офіційному Facebook консульство України в Салоніках.

Фото: Скриншот з офіційномого Facebook Консульства України в Салоніках

“Сьогодні, 12 квітня, Консул України в Салоніках Євген Шквира відвідав табір для біженців в місті Серрес, де наразі перебуває сорок три тимчасово переміщених громадянина України. Дехто з них прибув до Греції нещодавно у зв’язку із посиленням останнім часом ракетних та дронових атак російським агресором українських міст”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| Консульство України в Салоніках / Προξενείο της Ουκρανίας στη Θεσσαλονίκη

Також, консул України Євген Шквира мав змістовну зустріч із директоркою табору пані Дімітрою Панагіотакі та співробітниками, відповідальними за забезпечення навчального процесу для дітей, щодо покращення умов перебування громадян України та гарантування навчання і урізноманітнення дозвілля українських дітей.

Фото: Facebook| Консульство України в Салоніках / Προξενείο της Ουκρανίας στη Θεσσαλονίκη

Він зустрівся та поспілкувався зі співгромадянами, обговорив із ними весь спектр нагальних питань та шляхів їх вирішення.

Фото: Facebook| Консульство України в Салоніках / Προξενείο της Ουκρανίας στη Θεσσαλονίκη

Наприкінці, консул України Євген Шквира мав змогу зустрітися зі співробітниками юридичної та медичної служби табору і подякувати від імені всіх громадян України, які наразі перебувають в ньому, за чуйну всебічну допомогу нашим співвітчизникам у вирішенні питань оформлення документів тимчасового захисту і надання медичної допомоги.

Читайте також. Українська громада відвідала Національний музей Тунісу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *