В Україні створили мобільний ігровий симулятор для тренування навичок домедичної допомоги

Команда львівських розробників запустила мобільний ігровий симулятор для тренування навичок з тактичної медицини та домедичної допомоги – LifesaverSIM. Усі українці, незалежно від їхнього місця перебування, можуть безоплатно завантажити застосунок та отримати повний доступ до симулятора, підтвердивши своє громадянство через “Дію”.

Про це йдеться на офіційній сторінці “Дії”

Фото: Скриншот Google Play

Це мобільний ігровий симулятор для розвитку навичок порятунку життя пораненим в умовах бойових дій. Навчання проходить у динамічному середовищі з реалістичною графікою: зможете накласти турнікет, тампонувати рани та проводити всі необхідні дії за протоколом MARCH. Ефект занурення допоможе ефективно розвинути навички”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Скриншот Google Play

Зазначається, що LifesaverSIM створили учасники Brave1 – кластера підтримки Defense Tech розробок в Україні для Сил оборони.Цивільні українці, які хочуть навчитися надавати допомогу та рятувати життя, теж можуть пройти навчання. Розробники інтегрували Дію для верифікації, щоб українці отримали безоплатний доступ. Після встановлення застосунку та активації облікового запису всі матеріали будуть доступні без підключення до інтернету.

“Це перший навчальний курс LifesaverSIM для військових ASM. Він створений разом із досвідченими інструкторами та бойовими медиками, відповідає настановам Комітету TCCC і стандарту NATO та враховує всі важливі аспекти надання допомоги на полі бою. Згодом у застосунку з’являться інші навчальні курси”, – пишуть розробники.

Завантажити LifesaverSIM можна з Apple AppStore або Google Play.

Читайте також. Застосунок «Повітряна тривога» надсилатиме попередження про підвищену небезпеку в окремих містах та громадах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *