МЗС України засудило терористичні атаки на Ізраїль 

Міністерство закордонних справ України виступило із засудженням нападу на Ізраїль вранці в суботу, 7 жовтня.

Про це йдеться в офіційному X(Twitter).

Переклад: “Україна рішуче засуджує терористичні атаки на Ізраїль, зокрема ракетні обстріли мирного населення Єрусалима і Тель-Авіва. Ми висловлюємо підтримку Ізраїлю в його праві на захист себе і свого народу”

Також у Європейському Союзі заявили про солідарність з Ізраїлем у зв’язку з нападом ХАМАС.

Переклад: “Ми з болем стежимо за новинами з #Ізраїлю. Ми однозначно засуджуємо атаки ХАМАС. Це жахливе насильство має припинитися негайно. Тероризм і насильство нічого не вирішують. ЄС висловлює свою солідарність із Ізраїлем у ці важкі моменти”

“ЄС висловлює солідарність з Ізраїлем у цей важкий час”, – написав глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель у соцмережі X.

“Ми беззастережно засуджуємо атаки ХАМАС. Це жахливе насильство треба негайно припинити. Тероризм і жорстокість нічого не вирішують”, – додав він.

Газета The Times of Israel повідомила, що “палестинські терористи в секторі Гази в суботу вранці завдали ракетного удару по південних і центральних районах Ізраїлю”. Також стало відомо, що десятки палестинських бойовиків на вантажівках і парапланах проникли із сектора Гази на територію Ізраїлю. У ХАМАС згодом стверджували, що захопили 35 ізраїльських громадян.

Зі свого боку армія оборони Ізраїлю оголосила про початок операції “Залізні мечі” у зв’язку з масштабними атаками ХАМАС.

Представник армії оборони Ізраїлю Даніель Хагарі повідомив, що по Ізраїлю було випущено понад 2,2 тис. ракет, а бойовики ХАМАС просочилися в країну суходолом, повітрям і морем.

Читайте також. Представники ООН відвідали село Гроза після терористичного акту росіян

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *