День воєнної розвідки України — святковий день на честь військової розвідки ЗСУ Відзначається щорічно 7 вересня.

Згідно з Указом Президента України від 7 вересня 1992 року, було прийнято рішення щодо формування Управління воєнної стратегічної розвідки Міністерства оборони України. 1 червня 2007 року міністр оборони України підписав наказ № 302, яким встановив вітати військових розвідників України саме 7 вересня.

Свято вперше встановлено 7 вересня 2022 року Указом Президента України.

Ураховуючи значний внесок воєнної розвідки України у справу забезпечення захисту національних інтересів України від зовнішніх загроз, зміцнення обороноздатності держави, з метою підтримання високого авторитету воєнної розвідки, вшанування звитяг воєнних розвідників“, – йдеться в Указі.

Президент України Володимир Зеленський вже привітав українських розвідників у своєму офіційному Telegram. Він подякував українським військовим розвідникам за кожний результат роботи та наголосив, що завдяки їм Україна завжди на кілька кроків попереду.

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний подякував розвідникам за службу у своєму офіційному Telegram.

Керівник ГУР Міністерства оборони України Кирило Буданов оригінально привітав із Днем воєнної розвідки. Відео він опублікував у своєму офіційному Telegram.

На відео Буданову приносять торт зі свічками: коли він дмухає на свічки чутно звук вибуху, потім грає пісня “Happy Birthday To You”.

Командувач Об’єднаних сил Збройних сил України Сергій Наєв привітав розвідників з професійним святом у Facebook.

Успіхи наших воєнних операцій великою мірою залежать від того, наскільки якісно і швидко ми можемо оцінити оперативну обстановку, наскільки глибоко розуміємо стратегії окупантів, щоб протиставити їм нашу силу та спроможність. Шановні побратими, воїни-розвідники! Завдяки вашому досвіду і вмінню здобувати інформацію ми маємо змогу не лише стримувати ворога, а й ефективно звільняти окуповані території. Вічна шана полеглим розвідникам, які ціною власного життя зірвали стратегічні плани кремля з миттєвого захоплення України. Слава воєнній розвідці України! Слава Україні!Разом переможемо!”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також. День Національної поліції України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *