Олена Зеленська рекомендує  українцям долучатися до онлайн-платформи “Академія стійкості” 

Олена Зеленська рекомендує долучатися до онлайн-платформи “Академія стійкості”, де можна навчитися протистояти випробуванням та зберегти психічне здоров’я. 

Про це повідомила  Перша леді України у своєму офіційному Telegram. 

Чи можна навчитися стійкості? Особливо коли все навколо руйнується? Можна. У цьому впевнені в Академії стійкості, де вчать протистояти випробуванням, зберігаючи, відновлюючи та плекаючи своє психічне здоров’я. Що це за Академія? Це навчальна онлайн-платформа, одним із засновників якої є амбасадор нашої Всеукраїнської програми ментального здоров’я, лікар-психотерапевт, директор Інституту психічного здоров’я Українського католицького університету Олег Романчук. Для кого вона? Для всіх, незалежно від віку чи професії. Адже стійкість, особливо зараз, потрібна нам усім. Тому й раджу навідатися на платформу, щоб знайти для себе поради й практики, які допоможуть бути стійкішими”, – йдеться в повідомленні.  

На сайті Академії розміщено навчальні відео, які допоможуть зрозуміти природу стійкості. Також наявні практики, більшість із яких – модифіковані техніки когнітивно-поведінкової терапії, подані у форматі, що дозволяє кожному застосовувати їх самостійно.

І дуже важливий момент. Тут вчать не просто стійкості. Тут вчать уміння вистояти серед життєвих потрясінь і залишитися при цьому Людиною. Людиною, як сказано на платформі, у найглибшому розумінні цього слова: світлою, мужньою, такою, яка живе любов’ю, яка живе по правді. І цей людиноцентричний підхід мені надзвичайно імпонує, адже саме його застосовуємо повсякчас у нашій Всеукраїнській програмі ментального здоров’я”, – зазначила Олена Зеленська. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *