Індія та Пакистан готуються до циклону Біпарджой: десятки тисяч людей евакуювали

Індія та Пакистан готуються до наслідків циклону Біпарджой, який, як очікується, досягне густонаселених районів в четвер, поставивши під загрозу життя мільйонів людей.

Про це проінформувало CNN.

З кінця минулого тижня Біпарджой летить через північно-східну частину Аравійського моря, прямуючи до південного Пакистану та західної Індії, зі швидкістю вітру 160 км/год.
За даними Індійського метеорологічного департаменту, вихід на сушу очікується в четвер у другій половині дня за місцевим часом, що призведе до потрійної загрози сильних дощів, руйнівних вітрів і прибережних штормових хвиль у всьому регіоні.

У CNN зазначається, що пакистанській провінції Сінд почалася масова евакуація, за даними місцевої влади, близько 60 000 людей відправили до тимчасових притулків. Стовпи пилу поглинули деякі частини провінції, погіршуючи видимість і заважаючи дихати багатьом/

Фото: Akhtar Soomro|Reuters

А столиця провінції Карачі – найбільше місто Пакистану з населенням 22 мільйони – закрила торгові центри та підприємства вздовж узбережжя.

В індійському штаті Ґуджарат близько 21 000 людей були евакуйовані з прибережних районів, за словами уповноваженого штату з надання допомоги Алока Кумара.

Над північним регіоном Гуджарату діють попередження про сильні опади, де загальна кількість опадів може сягнути 10 дюймів, що призведе до раптових повеней і зсувів.

“Такого вітру у своєму селі я ще не бачив у своєму житті. Люди дуже бояться”, – сказала Ліла Рам Колі, жителька Сінда з району Бадін.

Національний авіаперевізник Пакистану PIA запровадив низку запобіжних заходів, включаючи цілодобову службу безпеки, щоб мінімізувати будь-яку потенційну небезпеку для життя чи обладнання.

Переклад: “CycloneBiparjoy інформація про припливи. Будь ласка, тримайтеся подалі від прибережних зон, пляжів, струмків і рибальських пристаней. Приливні хвилі можуть спричинити пошкодження, раптові повені та створити серйозну небезпеку для малих суден, які все ще виходять. Слід проявляти обережність, поки ризик не мине”


Міністерка кліматичних змін Пакистану Шеррі Рехман застерегла у своєму офіційному Twitter триматися якомога далі від.від прибережних зон, пляжів, струмків і рибальських пристаней та наголосила що шлях циклону Біпарджой відстежується та координується цілодобово.

Переклад: “Ми цілодобово стежимо та координуємо через власні та міжнародні супутники шлях #CycloneBiparjoy і поки що він проходить по траєкторії північ, північний схід. Якщо прогнозується жорсткий правий удар, то завтра він досягне суші в районі Тетта. Щодо змін повітряного руху, невеликі літаки наразі призупинено з Jinna Int’l та пов’язаних маршрутів польотів. Про інші плани розповім пізніше”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *