День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації

День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації відзначається в Україні 25 травня .

Свято запроваджено 29 квітня 2021 року Указом президента Зеленського № 181/2021.

Ураховуючи значення Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України для забезпечення національної безпеки та захисту державного суверенітету України, її інформаційного простору, постановляю:

1. Установити в Україні професійне свято – День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, яке відзначати щорічно 25 травня.

2. Цей Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

29 квітня 2021 року” – йдеться в Указі Президента.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України утворена на виконання ухваленого 23 лютого 2006 року Закону України “Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України”.  Служба є спеціалізованим органом центральної виконавчої влади в галузі спеціального зв’язку та захисту інформації, суб’єктом сектору оборони і безпеки, основним суб’єктом національної системи кібербезпеки, що здійснює координацію діяльності суб’єктів забезпечення кібербезпеки в галузі кіберзахисту, та адміністратором зв’язку.

Держспецзв’язку виконує 93 завдання й функції та формує державну політику в 16 сферах. Узагальнено функції Держспецзв’язку – це захищені урядові комунікації, до яких також входить фельд’єгерська служба, захист інформації та кіберзахист.

У штаті Держспецзв’язку та підприємств, що належать до сфери управління Служби, працюють понад 11 тисяч військовослужбовців, державних службовців та найманих працівників.

Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України — є державним органом, який призначений для забезпечення функціонування і розвитку державної системи урядового зв’язку, Національної системи конфіденційного зв’язку, формування та реалізації державної політики у сферах технічного та криптографічного захисту інформації, кіберзахисту, телекомунікацій, користування радіочастотним ресурсом України, поштового зв’язку спеціального призначення, урядового фельд’єгерського зв’язку, а також інших завдань відповідно до закону.

Відео: YouTube| Держспецзв’язку| З Днем Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *