В Ірпені відкрили містечко з фінських таунхаусів

В Ірпені відкрили модульне містечко із фінських таунхаузів. 36 місцевих родин отримали комфортне і затишне житло. Серед них – родини загиблих героїв, багатодітні родини, військовослужбовці та ВПО.

Фото: Facebook| Олександр Маркушин

Про це в офіційному Facebook повідомив міський голова Ірпеня Олександр Маркушин.

Сьогодні 36 ірпінських родин отримали комфортне і затишне житло. Серед них – родини загиблих Героїв, багатодітні родини, військовослужбовці та ВПО.
Завдяки плідній співпраці Ірпінська міська рада, Посольства Фінляндії в Україні, Київська обласна державна адміністрація, Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України та Державне агентство відновлення та розвитку інфраструктури України в місті-герої Ірпінь відбулося відкриття модульного містечка на території колишнього санаторію «Ластівка».
У модульному містечку 12 фінських таунхаусів по 3 квартири кожний. Це 36 повноцінних квартир, які облаштовані душовими та кухнями. Є гаряча вода та опалення. Житло обладнане необхідною технікою, меблями, посудом, кондиціонерами та речами першої необхідності
“, – йдеться в повідомленні.

Фото: Facebook| Олександр Маркушин

Зазначається, що благоустрій території допомогла облаштувати Київська обласна військова адміністрація. На комплекс робіт із благоустрою було виділено 5 млн грн.

Фото: Facebook| Олександр Маркушин

Також додається , що після завершення війни модульне містечко залишиться у власності громади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *