Саакашвілі показав наслідки перебування під вартою – Зеленський показав фото Саакашвілі і заявив, що грузинська влада його вбиває

Під час судового засідання колишній президент Грузії, громадянин України Міхеїл Саакашвілі на камеру продемонстрував, в якому фізичному стані він знаходиться, перебуваючи під вартою.

У своєму Facebook він опублікував допис, де просить, якщо не доживе до перемоги України поховати його в Києві.

«Я пишаюся тим, що всі захоплюються українським народом. Я пишаюся тим, що президентом є Зеленський, і я вдячний його офісу… Я абсолютно впевнений у нашій перемозі. Але якщо я не доживу до перемоги, яка така близька, нехай моє серце бути поховано в Києві. Воно належить Україні…Слава Україні, смерть нашим ворогам», – зазначив Саакашвілі.

Своєю чергою Президент України Володимир Зеленський на пресконференції з австрійським візаві Александром Ван дер Белленом показав фотографії колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі й звинуватив грузинську владу в тому, що вона його публічно катує і вбиває.

Про це пише УКРІНФРОМ.

“Публічне катування громадянина України. Я не обговорюю питання, за що заарештували колишнього президента Грузії, які наслідки цього для політики і демократії в Грузії. Це їхнє внутрішнє питання. Я говорю про арешт громадянина України Міхеїла Саакашвілі, якого публічно катують щоденно. Я думаю, що їхня мета – його вбити”, – сказав Зеленський.

Також Зеленський додав, що Сакашвілі отруїли та повільно вбивають. Окрім, цього він звернувся до грузинської влади, щоб ті точно відзначили на чиєму вони боці.

Тому тут таке питання: Грузія вона за кого сьогодні керівництво? Вони нейтральні, вони за росію, тому що росія ставиться до своїх політиків так само, як сьогодні керівництво Грузії ставиться до вже не їхніх політиків, до речі, а до громадян України. Тому вони нейтральні, або вони за росію, або проти України тощо. Із великою повагою ми ставимось до питання нейтральності, але з великим нерозумінням – до ось такого ставлення”, – підкреслив президент.

Громадянина України Міхеїла Саакашвілі затримали в Грузії 1 жовтня 2021 року. Йому висунуто обвинувачення у незаконному перетині кордону, який, за даними слідства, він скоїв 28 вересня, коли таємно прибув до порту Поті з України на судні, що перевозило вантажівку з молочною продукцією.

Стаття за незаконний перетин кордону Грузії передбачає до п’яти років позбавлення волі.

Україна офіційно визнала Саакашвілі потерпілим у справі про неналежне поводження в ув’язненні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *