Народний депутат Микола Тищенко пояснив свою поїздку в Таїланд

Народний депутат Микола Тищенко, який був виключений із партії «Слуга Народу» після скандалу з поїздкою до Таїланду, заявив, що перебуває в Азії у відрядженні, про яке “усі вищі керівники в курсі”.

Про це він написав у своєму Facebook.

“У грудні на нараді нам, народним депутатам СН, було поставлено задачу — розвиток дружніх взаємовідносин в напрямку Азії та Африки. Наприклад у В’єтнамі української делегації не було з 2014 року.Тож наразі я дійсно перебуваю з відрядженням в Азії. Усі вищі керівники в курсі, як і голова моєї фракції. Триває війна і ми лише виконуємо накази. Моє місцезнаходження не приховую, всі мої зустрічі офіційні та задокументовані”, – пише Тищенко.

Також він додав інформацію, про проведені переговори у В’єтнамі та Таїланді, в результаті яких “підписано відповідні документи” та “досягнуто важливого дипломатичного погодження” для підтримки України.

“Наразі моє відрядження продовжиться, як і планувалось. Адже я дію виключно в інтересах України, що сьогодні включає в себе налагодження дипломатичних стосунків на міжнародній арені для прискорення нашої Перемоги. Повернусь з позитивним результатом для країни”, – наголосив нардеп.

Раніше Голова Верховної Ради заявив у своєму Facebook, що не підписував розпорядження про відрядження народного депутата фракції “Слуга народу” Миколи Тищенка до Таїланду.

“Миколу Тищенка нікуди за кордон не відряджав.Відповідно, і розпорядження на відрядження до Таїланду я, як Голова Верховної Ради України, не підписував”, – написав Стефанчук.

Також відомо, що Тищенка уже виключили із партії “Слуга Народу”. Про це повідомила очільниця партії Олена Шуляк у своєму офіційному Telegram.

Читайте також. Зеленський заборонив чиновникам виїздити за кордон під час війни (список)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *