В Еденбурзі шотландець на ім’я Девід Фрейзер оселився в електрокарі Tesla на знак солідарності з Україною

В Еденбурзі шотладнець на знак солідарності з Україною почав жити у своїйжовто-блактиній Tesla біля консульства рф на знак протесту проти війни в Україні. Про це пише видання edinburghlive.

Зазначається, що Девід – батько п’ятьох дітей. Його автомобіль пофарбований у кольори українського прапора, а на боці напис: “Вільна Україна”.

За словами Девіда, він був в Україні ще 1997 року. З 24 лютого, коли російські війська вдерлися в Україну, він повертається в Україну кожні 4-6 тижнів, доставляючи машини, які можна використати на передовій.

“Коли почалася війна, я приєднався до Cars For Ukraine — вони постачають автомобілі для військових. Ми допомагаємо переобладнати автомобілі з Великобританії на військові автомобілі”, — сказав він.

Також видання пише, що Девід дуже незадоволений тим, що консульство рф досі працює у місті. Він сподівається, що зможе продовжувати підвищувати обізнаність мешканців Единбурга про те, що відбувається в Україні й надалі.

Тому чоловік час від часу ставить українську музику, зокрема звучала пісня ” Ой у лузі червона калина..”, а також влаштовує світлове шоу, щоби привернути більше уваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *